Ludzie są jak wiatr. Jedni lekko przelecą przez życie i nic po nich nie zostaje, drudzy dmą jak wichry, więc zostają po nich serca złamane, jak jakies drzewa po huraganie. A inni wieją jak trzeba. Tyle, żeby wszystko na czas mogło kwitnąć i owocować. I po tych zostaje piękno naszego świata...
- Krystyna Siesicka "Ludzie jak wiatr"

14 lutego 2015

Puk, puk...

Wiem, wiem, dawno mnie tu nie było...
Niestety, moje hobby poszło na jakiś czas w odstawkę.
Praca i dzieciaki pochłaniają mnie tak bardzo, że cierpię na absolutny brak czasu na handmade.

Każdy wolny czas zaplanowany na robótki kończy się nadrabianiem rodzinnych zaległości, ogarnianiem nieogarniętego domu, itp, itd.
Jednocześnie mam pełną świadomość, że czas z moimi maluchami to najważniejszy i najfajniejszy okres w ich i moim życiu. I oddaję im ten czas całym sercem...

Swoją drogą,  żyję teraz trochę jak na podwójnych obrotach, ale na luz i mnóstwo czasu będę sobie mogła pozwolić na emeryturze... czyli za jakieś 25 lat:):):):):):):):)

Póki co, w chwilach błogiego spokoju po uśpieniu dzieci, otwieram szuflady i pudła z moimi skarbami i planuję w myślach, co ja jeszcze  z tego wszystkiego natworzę.:)

Na te dwa tygodnie ferii zimowych zaplanowałam mnóstwo... niestety rzeczywistość jak zwykle zweryfikowała moje plany:)
Niemniej jednak coś tam udziergałam:)
Bransoletka z Toho 11 na 22 koraliki w rzędzie wg wzoru Solidbeads. Na zdjeciu jeszcze w kawałku, bo oczywiście końcówek zabrakło, a do tego przecież bransoletka musi nabrać daty ważności zanim je wkleję:):)
To, że nawlokłam te koraliki to już sukces, bo kiedy tylko wyciągam koraliki Antosia jest pierwsza przy nich. I oczywiście koraliki są wszędzie, tylko nie na nitce.


Przy okazji wspólnych ferii  nauczyłam też starszą córkę robić bransoletki na krośnie. jak na pierwszą - wyszła jej całkiem całkiem:) Właściwie powinno być OlArte:)

Marzę o decoupagu, sutaszu... Może bliżej lata?

Dzisiaj Walentynki... Hm...Miłości na każdą chwilę w życiu Wam życzę...


4 komentarze:

 1. Wszystkie matki, zwłaszcza małych dzieci majaten sam problem, żeby ogarnąć dzieci, dom i co tam jeszcze trzeba a na pasje już nie mamy siły... a tyle rzeczy miałoby się chęć stworzyć...
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety ciężko jest wszystko ze sobą pogodzić. Niestety nieraz się o tym przekonałam.
  Córka zdolna po mamie, super wyglądają obie bransoletki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. I am extremely impressed along with your writing abilities, Thanks for this great share.

  OdpowiedzUsuń
 4. The best Iron Iron-Tent Strikes in Iron-Tent Slots | TITON.
  Iron-Tent Slots is an iron-tent gaming slot black titanium wedding band from TITON. titanium dab tool titanium solvent trap monocore Iron-Tent best titanium flat iron Gaming have created Iron-Tent, the head titanium ti s6 first two Iron-Tent-powered games for the

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...