Ludzie są jak wiatr. Jedni lekko przelecą przez życie i nic po nich nie zostaje, drudzy dmą jak wichry, więc zostają po nich serca złamane, jak jakies drzewa po huraganie. A inni wieją jak trzeba. Tyle, żeby wszystko na czas mogło kwitnąć i owocować. I po tych zostaje piękno naszego świata...
- Krystyna Siesicka "Ludzie jak wiatr"

29 kwietnia 2012

"...być kobietą...."

Jako że mój prezent wymiankowy dotarł już do adresatki pozwolę sobie zaprezentowac efekt wymianki organizowanej przez mgiełkę rosy pt. "...być kobietą....".
Moją parą wymiankową była muffinowa, której przygotowałam takie oto prezenty:  wisior sutaszowy, korale filcowe, decoupagowy zapiśnik wraz z "kobiecym" cytatem, coś pachnącego, przydasie i słodkości.
 Ja zaś od muffinowej dostałam przecudną ramkę z cytatem (oczywiście córka ramkę zawładnęła od razu:)), rewelacyjny wisior i kolczyki (które tez córka uprowadziła prosto z paczki), niebieskie potworki które mi w udziale przypadły, coś pachnącego, przydasie i słodycze. Bardzo dziękuję za super paczuszkę!5 komentarzy:

 1. Wysłąłąs naprawdę śliczne prezenty, podziwiam technike sutaszu. Czy mogłabyś mi zdradzić, jak nawleksasz filcowe kulki? Ja chyba robie je zbyt twarde- bo nie mogę się przez nie przebic drutem jubilerskim :( Filcuje na mokro i nie za bardzo wiem jak to zrobić inaczej.. ;) Może coś doradzisz?

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajna wymianka :) Pozdrawiam weekendowo:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Un color muy atrevido y aún así te ha quedado precioso!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne prezenty! Dziękuję za wspaniałą zabawę i zapraszam tu: http://anielskietchnienia.blogspot.com/2012/05/powymiankowy-konkursik-o.html

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...